Atrakcje dodatkowe

Program wychowawczo-dydaktyczny wzbogacamy o dodatkowe atrakcje, których celem jest wszechstronny rozwój dziecka. Jedną z nich są wyjazdy na tzw. Zielone Przedszkola dla najstarszej grupy przedszkolnej.

Organizujemy także wycieczki na odpowiednie dla dzieci wystawy, do kin i teatrów, współpracujących z przedszkolem domów kultury. Pragniemy, aby pobyt w naszej placówce był przez dzieci oczekiwany i kojarzył się z miłą niespodzianką.

Zawsze organizujemy święta rodzinne takie jak Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki i Ojca, dzień Dziecka, Bal Karnawałowy.

W naszych placówkach planujemy też zajęcia, w których dzieci będą uczyły się języka angielskiego poprzez muzykę, taniec, ruch.