Nasza kadra

Założycielką przedszkola jest absolwentka magisterskich studiów pedagogicznych, osoba z wieloletnim stażem zawodowym, wykładowca pedagogiki przedszkolnej na jednej z warszawskich uczelni, często proszona jest przez media o konsultacje w sprawach pedagogiki.

Personel spełnia wszystkie wymogi niezbędne w zakresie opieki i wychowania przedszkolnego, tak pod względem dydaktycznym, jak i merytorycznym.
W naszych przedszkolach zatrudniamy personel dydaktyczny jak i pomocniczy. Dzięki temu nauczycielki mogą poświęcić dzieciom pełną uwagę. Każdą z trzech grup wiekowych (maluchów, średniaków i starszaków) opiekują się po dwie nauczycielki.

Grupy są małe, co pozwala na dobry kontakt z dziećmi i stwarza miłą, niemal rodzinną atmosferę.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że cały personel dydaktyczny posiada wykształcenie pedagogiczne oraz predyspozycje do pracy z małymi dziećmi. Są to osoby oddane swojej pracy i godne zaufania.

Kadra naszej placówki wyróżnia się:
- naturalną potrzebą ustawicznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
- konsekwencją w dążeniu do postawionych sobie celów;
- umiejętnością kreatywnej pracy w zespole;
- otwartością i chęcią współpracy z Państwem.

Dzieci są pod stałą opieką psychologa dziecięcego i w razie jakichkolwiek sytuacji wymagających jego pomocy świadczony jest pełen zakres pomocy i wsparcia psychologicznego.