Wyżywienie

Przede wszystkim smaczne i zdrowe przygotowywane zgodnie z zaleceniami żywieniowymi dla dzieci w wieku przedszkolnym.

W przypadku zasygnalizowanych przez Rodziców skłonności alergicznych dziecka otrzymuje posiłki stosownie do zaleceń.

W naszym przedszkolu dzieci otrzymują: śniadanie, obiad i podwieczorek.

Dla dzieci pozostających w przedszkolu do godziny 17 lub 18 proponujemy drugi podwieczorek.

Śniadania i podwieczorki przygotowywane są na miejscu. Obiady, na które składają się dwa dania oraz kompot – przygotowuje firma cateringowa, specjalizująca się od lat w posiłkach dla szkół i przedszkoli.

Poza tym dzieci mają zawsze na życzenie świeże owoce, niegazowaną wodę mineralną i soki owocowe.

Wszystkie posiłki spożywane są w przystosowanych do tego miejscach pod opieką wychowawców. Dokładki dla chętnych są zawsze mile widziane…