Cennik

Przedszkole ZAGADKA

Nasza oferta to nie tylko dzienna opieka, to także zdrowe jedzenie oraz zróżnicowany program edukacyjny.

Zobacz co zawiera się w podstawowej ofercie przedszkola ZAGADKA, a co jeszcze możemy zaoferować dodatkowo? Zobacz Nasz Program edukacyjny.

Cennik przedszkola na Sadybie

W Przedszkolu Zagadka wierzymy, że każde dziecko zasługuje na najlepszy początek swojej edukacji.  To doskonała okazja, by poznać naszą wyjątkową, przedszkolną rodzinę i dać swojemu dziecku najlepszy start.

Zagadkowe Poranki 7:30 – 13:30 w cenie 1400 zł miesięcznie

Zagadkowe Dni 7:30 – 18:00 w cenie 1600 zł miesięcznie dla dzieci 3-4 letnich

ZERÓWKA w cenie 1700 zł miesięcznie

Zadzwoń nawet teraz albo napisz sms.

W Przedszkolu Zagadka obok Wilanowa wierzymy, że każde dziecko zasługuje na najlepszy początek swojej edukacji.  To doskonała okazja, by poznać naszą wyjątkową, przedszkolną rodzinę i dać swojemu dziecku najlepszy start.

Co zrobić w 3 krokach?

1. Zadzwoń pod numer 510104297. Jest wieczór, sobota lub niedziela? Nie krępuj się, dzwoń 🙂

2. Dołącz do Zagadkowej „rodziny” i przekonaj się, że ZAGADKA może stać się drugim „domem” dla Twojego dziecka.

3. Zostań z nami i ciesz się ZAGADKOWĄ przygodą ze swoim dzieckiem.

Kliknij i sprawdź jak bogaty zakres zajęć jest w ofercie podstawowej dla każdego dziecka w Przedszkolu Zagadka na Sadybie.

Nauczyciele-z-Pasją-w-przedszkolu-zagadka

Poproś o cennik na email

Zawsze możesz skontaktować się z nami bezpośrednio!