Zerówka

Zapraszamy do naszego przedszkola Zagadka, gdzie wiemy, że zerówka – roczne przygotowanie do szkoły – stanowi kluczowy krok w drodze do sukcesu edukacyjnego Twojego dziecka.

Zerówka na Sadybie

Dołącz do naszej wyjątkowej grupy ZERÓWKOWEJ w Przedszkolu ZAGADKA czyli “tuż za rogiem”.

Szukasz miejsca dla swojego dziecka na roczne przygotowanie przedszkolne? 🔎 Mieszkasz na Sadybie lub Wilanowie?📍
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasza kameralna Zerówka ma tylko 8 miejsc! Wspieramy rozwój edukacyjny, ale również emocjonalne przygotowanie do podjęcia nauki w szkole. Nasze wartości to rozwój społeczny, fizyczny, językowy i artystyczny.

Co oferujemy:

🔹 Kameralna grupę – zapewniamy indywidualne podejście do każdego dziecka. 👫

🔹 Angielski – rozwijamy umiejętności językowe – oferujemy zajęcia grupowe w podstawowej ofercie i dodatkowe, indywidualne zajęcia jeden na jeden. 🇬🇧

🔹 Rytmika – wspieramy rozwój motoryki i koordynacji ruchowej z elementami tańca. 💃

🔹 Zajęcia plastyczne bo kreatywność to klucz do sukcesu! 🎨 Czy to brzmi dobrze?

Nabór rusza właśnie teraz!

Tylko 8 miejsc! Nie zwlekaj z decyzją! 🤗

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować miejsce dla swojego dziecka od września.

Zadzwoń i porozmawiajmy o przyszłości Twojego dziecka bo to ważna decyzja ☎️ 510104297.

Dołączając do zerówki w Zagadce, dajemy Twojemu dziecku najlepszy start w przyszłość. Zapewniamy bezpieczne, przyjazne środowisko, które inspiruje do odkrywania, tworzenia i nauki. Z nami zerówka to czas pełen radości, przygód i gotowości do podjęcia wyzwań szkolnych. Zarezerwuj miejsce już dziś i razem z nami otwórzmy drzwi do fascynującego świata edukacji!