...

Program Edukacyjny

Bezpieczne i Rodzinne Przedszkole dla Twojego Dziecka na Mokotowie w Warszawie!

Czym się wyróżniamy?

Naszym głównym atutem jest praca projektowa, która stanowi serce naszego podejścia edukacyjnego. Każdy tydzień to nowa tematyczna przygoda, od pszczół i mrówek po zawody czy dinozaury. Każdy temat staje się inspiracją do twórczych zadań, działań dydaktycznych oraz przygód sportowych i muzycznych. To podejście pozwala na rozwijanie logicznego myślenia, umiejętności pracy w zespole oraz wyobraźni dziecka. Uważam, że w ten sposób rozwija się dziecięca kreatywność, która nie zna granic.

Program Edukacyjny - Odkrywanie przez wszystkie zmysły

W Przedszkolu ZAGADKA wierzymy, że nauka nie polega wyłącznie na przyswajaniu informacji. Nasz program edukacyjny obejmuje:

przedszkole-Wilanow-dobre-opinie-i-zajecia

Zajęcia Kreatywne

Tworzymy otoczenie, w którym dzieci mogą swobodnie wyrażać swoją kreatywność i eksperymentować z różnymi technikami artystycznymi.

Dobre przedszkole na Sadybie w Warszawie.

Zajęcia Dydaktyczne

Poprzez interaktywne i angażujące zadania, rozwijamy umiejętności poznawcze i logiczne.

Doświadczenia kinestetyczne w przedszkolu

Zajęcia Sportowe

Dzieci uczą się poprzez ruch, rozwijają zdolności motoryczne, zdrową rywalizację i współpracę. Sala sportowo teatralna jest miejscem gdzie dzieci wzmacniają mięśnie centrum, brzuch i rozwijają koordynacje obręczy barkowej co ma istotne znaczenie w edukacji.

przedszkole-mokotów-sadyba-dobre-opinie (4)

Zajęcia Umuzykalniające

Muzyka wzbogaca doświadczenie edukacyjne, rozwijając zarówno zdolności muzyczne, jak i koordynację.

Precyzja

Rozwój sensoryczny

Nasz program obejmuje elementy integracji sensorycznej. Dzięki niej dzieci rozwijają zdolność przetwarzania bodźców sensorycznych, co ma istotny wpływ na uczenie się, koncentrację oraz ogólny rozwój emocjonalny. Pomaga w tym sala mokra gdzie malujemy, gnieciemy, robimy masy plastyczne.

"Życie to ZAGADKA, zaczyna się w przedszkolu."

Przedszkole ZAGADKA z dumą mieści się na Mokotowie w Warszawie, blisko Sadyby i Wilanowa. Nasza lokalizacja pozwala na dogodny dojazd i bezpieczne odprowadzanie dziecka bo znajdujemy się w zaciszu kameralnego osiedla składającego się z ulic: Cypryjskiej, Sueskiej, Śródziemnomorskiej, Tyrreńskiej i Mesyńskiej

Dołącz do Rodziny ZAGADKA!

Zapraszamy Cię i Twoje dziecko do naszej przedszkolnej rodziny. W Przedszkolu ZAGADKA stwarzamy przestrzeń, w której Twoje dziecko może rosnąć, odkrywać i uczyć się poprzez interakcję z różnorodnymi bodźcami.

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami i Dołącz do Przedszkola ZAGADKA – drugiego “domu” dla Twojego dziecka podczas gdy Ty możesz skoncentrować się na swojej pracy, edukacji, pasji czy biznesie, a pod koniec dnia z uśmiechem i własną satysfakcją spotkać swoje uśmiechnięte i przepełnione pasją dziecko.

Dobre przedszkole na Sadybie w Warszawie.
Nauczyciel z pasją w przedszkolu na Sadybie

Pamiętaj o regule 2 minut!

Moment odbioru dziecka z przedszkola to jeden z najważniejszych momentów dla budowania dobrej relacji rodzic-dziecko. To wtedy jest czas na przytulenie, spojrzenie w oczy, wysłuchanie co ma do powiedzenia, pomoc w ubraniu. KONIECZNIE nie patrz wtedy w telefon nawet gdy Twoje dziecko chwilę dłużej się ubiera…
Rodzicielstwo to duża odpowiedzialność i życiowe wyzwanie. 

Rodzicu! Możesz czuć się doceniony.

Formularz Kontaktowy

Skip to content