Nasza Kadra

Agnieszka Szostak - właścicielka Przedszkola

Jako mama trójki dzieci doskonale rozumiem potrzeby rodziców i bliską komunikację z rodzicami dzieci. Tylko przy bliskiej współpracy rodzic-nauczyciel możemy razem tworzyć pozytywną atmosferę i budować środowisko dla rozwoju dzieci. Zapraszam do wspólnej rozmowy o Państwa dziecku.

Co Nas Wyróżnia

Osobowy Rodzinny Zespół

0 +

Zdobytych Nagród

0 +

Lat doświadczenia

Agnieszka Szostak

właścicielka Przedszkola, nauczyciel z pasji, twórczyni programu edukacyjnego Przedszkola ZAGADKA, a prywatnie mama 3 dzieci w wieku szkolnym.

346271222_1199247984108764_2680532737471211730_n

Marta Krzyżewska

nauczycielka z bogatym doświadczeniem

Przedszkole Sadyba

Wiktoria Symeczko

Wykwalifikowana i doświadczona lektorka języków obcych. Ukończyła studia I i II stopnia z nauczania języka angielskiego i francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim.

Agnieszka Szostak

Przedszkole Sadyba logopeda dla dzieci