...

🚦👮‍♂️🏃‍♂️ Przedszkole Zagadka – Miejsce, gdzie Uczymy się i Bawimy w Bezpieczny Sposób! 🎈🌳

W naszym przedszkolu na Sadybie i Wilanowie nie tylko uczymy, ale też dbamy o rozwój naszych małych odkrywców w różnych aspektach życia. Ostatnio mieliśmy okazję zapoznać dzieci z zasadami ruchu drogowego oraz szacunkiem dla służb mundurowych, takich jak policja. 🚸👮‍♀️

Warto było zobaczyć ich zaangażowanie i zaciekawienie podczas nauki – dzieci uczyły się, jak bezpiecznie poruszać się po ulicach, jak rozpoznawać znaki drogowe i zachowywać się w różnych sytuacjach. To nie tylko lekcja dla nich, ale również ważne przygotowanie do bezpiecznego życia w przyszłości.

Poza nauką, w Zagadkowym ogrodzie odbyły się również zajęcia, które rozwijały sprawność fizyczną oraz umiejętności społeczne dzieci. 🌿🤸‍♂️

Zapraszamy Was do obejrzenia krótkiego filmiku z naszych zajęć! 📽️ Niech świadczy on o zaangażowaniu naszych maluchów oraz o naszej trosce o ich wszechstronny rozwój.

#PrzedszkoleSadyba #PrzedszkoleWilanów #PrzedszkolePrywatne #BezpieczeństwoDzieci #RozwójSpołeczny #ZabawaIPraca #EdukacjaDzieci #ZagadkowyOgród 🌈👧👦

Skip to content