...

Dołącz do naszej wyjątkowej grupy Zerówkowej w Przedszkolu Zagadka, czyli „tuż za rogiem”.

Szukasz idealnego miejsca dla swojego dziecka na roczne przygotowanie przedszkolne? 🔎 Jeśli mieszkasz na Sadybie lub Wilanowie, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Nasza kameralna Zerówka oferuje tylko 8 miejsc, zapewniając indywidualne podejście do każdego dziecka oraz kompleksowe przygotowanie do szkoły podstawowej.

Co oferujemy?
🔹 Kameralną grupę, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie. 👫
🔹 Zajęcia z angielskiego, rozwijające umiejętności językowe – grupowe i indywidualne.
🔹 Zajęcia rytmiki, wspierające rozwój motoryki i koordynacji ruchowej poprzez elementy tańca. 💃
🔹 Zajęcia plastyczne, które rozwijają kreatywność i wyobraźnię dzieci. 🎨

Czy brzmi to dobrze? 🤔
Nabór rozpoczyna się już teraz, a miejsc jest tylko 8!
Nie czekaj z decyzją! 🤗 Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować miejsce dla swojego dziecka na wrzesień.

Zadzwoń i porozmawiajmy o przyszłości Twojego dziecka, bo to decyzja ważna jak żadna inna. ☎️

Zobacz nasz profil na Facebooku: