Przedszkole ZAGADKA z zewnątrz, jak Wam się podoba?

Zagadkowe Przedszkole na Granicy Sadyby i Wilanowa – Oaza Spokoju dla Dzieci

🌳🏫 Witajcie w Przedszkolu Zagadka! Jeśli szukacie miejsca, gdzie Wasze dzieci będą mogły spędzać czas w otoczeniu przyrody i spokoju, to jesteście we właściwym miejscu. Nasze przedszkole to prawdziwa oaza środka miasta, która zapewni Waszym pociechom niezapomniane doświadczenia i doskonałe warunki rozwoju.

📸 Zdjęcia, które możecie zobaczyć, oddają niezwykły urok naszej lokalizacji. Uchwycone są w nich niebieskie niebo i spokojna okolica, mimo że znajdujemy się tuż przy al. Wilanowskiej, na granicy Sadyby i Wilanowa. To idealne miejsce, gdzie Wasze dzieci będą mogły bezpiecznie dojechać samochodem🛺, rowerem🚴‍♀️, wózkiem, czy też dojść na pieszo🚶‍♂️. W naszym przedszkolu nie słychać gwaru miasta – to idealne warunki do nauki i zabawy.

🌲🌳🌴 Nasze przedszkole otoczone jest bujną zielenią i pięknym ogrodem, który stwarza doskonałe warunki do rozwoju Waszych pociech. To tu odbywają się liczne zabawy i zajęcia sportowe, takie jak tenis🎾, baseball🥎 czy koszykówka🏀. Nasze przedszkole nie tylko dba o rozwój intelektualny, ale także fizyczny i społeczny Waszych dzieci.

Jeśli jeszcze nie ma Waszych maluchów w naszej zagadkowej rodzinie, to serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego przedszkola! Nasza kadra pedagogiczna to pasjonaci swojego zawodu, którzy troszczą się o każde dziecko, wspierając je w odkrywaniu świata, rozwijaniu swoich talentów i nawiązywaniu nowych przyjaźni. W Przedszkolu Zagadka każde dziecko jest wyjątkowe, i to właśnie dlatego jesteśmy przedszkolem pełnym tajemnic, gotowym do odkrywania razem z Waszymi dziećmi.

Przyjedźcie do nas, by poznać nasze przedszkole bliżej i przekonać się, dlaczego jesteśmy miejscem, gdzie dzieci rozwijają się w harmonii z naturą i w miłej atmosferze. Zapraszamy Was serdecznie do Przedszkola Zagadka!

#Sadyba #Wilanów #przedszkole #EdukacjaDzieci #przedszkolezagadka #RozwójDziecka #OazaSpokoju

Formularz Kontaktowy

Skip to content