...

Tygodniowe projekty tematyczne to sposób na rozwój kreatywności dzieci oraz regularna, nowa dawka Zagadek do odkrycia w Przedszkolu na Sadybie

🦉🌟 Witajcie, drogie rodzinki! Zagadkowa Sówka tuż przy mikrofonie! 🦉✨ Chciałabym podzielić się z Wami niesamowitymi wrażeniami z naszego niezapomnianego tygodnia dinozaurów! Dzieci odkrywały prehistoryczne tajemnice, przemierzając erę dinozaurów w fantastycznych kostiumach i tworząc niezwykłe dzieła sztuki! 🦕🎨 Ale wiemy, że wyczekujecie z niecierpliwością na to, co przyniesie przyszły tydzień…

BO JUTRO RUSZA NASZ TYDZIEŃ KREATYWNY! 🎉 Czekają nas fascynujące projekty i nowe wyzwania, które wzbudzą kreatywność i wyobraźnię naszych małych artystów! Bądźcie gotowi na niezapomniane chwile i dołączcie do naszej zagadkowej rodziny! 🌈💡
Zobacz jakie będą pomysły na półkolonie w 2024 roku >> kliknij tutaj.

#PrzedszkoleZagadka #TydzieńDinozaurów #TydzieńKreatywny #EdukacjaPrzedszkolna #RozwójDziecka #ZabawaIKreatywność

https://www.facebook.com/przedszkolezagadka/videos/1619940618525789

sowa-w-przedszkolu-na-sadybie
Skip to content